Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2021 00:52   Güncelleme : 09-07-2021 00:52

JAPONYA BÜYÜKELÇİSİ SAYIN AKİO MIYAJIMA GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Bir dizi programlara katılmak üzere İlimize gelen JAPONYA Büyükelçisi Sayın AKİO MIYAJIMA Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret Ederek KİLİS Vali Vekili Sayın FEHMİ SİNAN NİYAZİ, Vali Yardımcısı Sayın MESUT TABAKÇIOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın HÜSEYİN ERKMEN ve İl Müdürümüz Sayın BAHATTİN YETİM ile birlikte Judo Antrenmanını izledi

JAPONYA BÜYÜKELÇİSİ SAYIN AKİO MIYAJIMA GENÇLİK ve SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Bir dizi programlara katılmak üzere İlimize gelen JAPONYA Büyükelçisi Sayın AKİO MIYAJIMA Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret Ederek KİLİS Vali Vekili Sayın FEHMİ SİNAN NİYAZİ, Vali Yardımcısı Sayın MESUT TABAKÇIOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın HÜSEYİN ERKMEN ve İl Müdürümüz Sayın BAHATTİN YETİM ile birlikte Judo Antrenmanını izledi.
İlimizde bulunan Türk çocuklar ve Savaş Mağduru Suriyeli çocukların kaynaşarak beraber olarak yaptığı antrenmanları Sayın Büyükelçi AKİO MIYAJIMA ilgiyle izledi. Sayın Büyükelçi, bu kaynaşmanın bir spor dalı olan JUDO etrafında birleşerek başarılar elde etmesinin kendisini çok etkilediğini ifade ederken sporcuları tek tek tebrik etti. Ardından Vali Vekili Sayın Fehmi Sinan NİYAZİ ve İl Müdürümüz Bahattin YETİM JAPONYA Büyükelçisi Sayın AKİO MIYAJIMA’ya ilimize yaptığı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek hediyeler takdim ettiler. Program JUDO Sporcuları birlikte ile anı fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.