Ekonomi
Giriş Tarihi : 07-10-2021 14:03   Güncelleme : 07-10-2021 14:03

3. Dönem Anahtar Performans Göstergeleri Toplantısı

Bakanlığımız merkez, taşra teşkilatı ile bağlı ve ilgili kuruluşlarının yıl içinde Bakanlık Makamınca takip edilecek Anahtar Performans Göstergeleri (KPI)  ile ilgili İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda Temmuz Ağustos Eylül aylarını kapsayan 3

3. Dönem Anahtar Performans Göstergeleri Toplantısı

Bakanlığımız merkez, taşra teşkilatı ile bağlı ve ilgili kuruluşlarının yıl içinde Bakanlık Makamınca takip edilecek Anahtar Performans Göstergeleri (KPI)  ile ilgili İl Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda Temmuz Ağustos Eylül aylarını kapsayan 3. dönem Müdürlüğümüze ait göstergelerin konu edildiği toplantı yapılmıştır.

İl Müdürümüz Mehmet Nuri KÖKÇÜOĞLU başkanlığında İl Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri ve ilgili personel katılımıyla düzenlenen toplantıda Müdürlüğümüz 2021 yılı hedefleri ve bunların gerçekleştirilme oranları, gösterge hedeflerine ulaşmak amacıyla yapılacak faaliyetler ve alınacak önlemler görüşüldü. Toplantıda; Müdürlüğümüz hizmet kalitesinin daha da arttırılması ve kurumsal yapımıza katkı sağlamak amacıyla bilgi alış verişinde bulunuldu.